500 бійців Нацгвардії пройшлися центром Вінниці

Розділ новин: 

25 березня Національна гвардія відзначає п’яту річницю з дня створення. Сьогодні урочистості у Вінниці розпочалися із святкової ходи центром міста. Близько 500 нацгвардійців у супроводі військового оркестру крокували від вулиці Хлібної до площі ім. Василя Стуса. Учасниками стали бійці частин 3008 та 3028, пише Вінниця.info, інформують "Вінницькі новини".

Біля «Книжки» триває виставка військової техніки. Всі охочі можуть сфотографуватися біля величезних машин і навіть зайти в середину.

«На виставці можна побачити, яка техніка у нас є зараз, до початку війни такого не було. Війська проходять реформування новими зразками озброєння і техніки. По-новому здійснюється бойова підготовка.

Ця техніка залучається до виконання завдань як в регіоні, так і на Сході нашої держави, де йдуть бойові дії. Патрульні автомобілі забезпечують безпеку в місті Вінниці та околицях. Автомобілі «Когуар», «Варта», БТР-4, броньовані КРАЗи призначені для здійснення контрдиверсійних заходів», - розповів командир військової частини 3008 Західного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України Володимир Джула.

Джерело: 
Вінницькі новини