14 нових амбулаторій на Вінниччині коштуватимуть 82 мільйони

Розділ новин: 

Всеукраїнська селекторна нарада під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка відбулась сьогодні, 17 жовтня, пише Vinbazar.

Вінниччину в обласній студії селекторних нарад ПАТ «Укртелеком» представляв заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк. У режимі відеоконференцзв’язку учасники наради обговорили ключові питання щодо виконання завдань, передбачених заходами з розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Підсумовуючи результати наради, Ігор Івасюк зауважив, що наразі в області затверджено перелік проектів будівництва чотирнадцяти сільських амбулаторій  на суму  81,8 млн гривень субвенції з державного бюджету. В той час, як за рахунок місцевих бюджетів передбачене фінансування в сумі 9,1 млн.гривень.

«По п’яти амбулаторіях виготовлена проектно-кошторисна документація, по трьох з них - отримано експертні звіти, ще по двох – очікуємо звіти протягом декількох днів. По цих п’яти амбулаторіях оголошено тендер і 22 жовтня відбудеться аукціон, орієнтовно на суму шістнадцять млн. гривень. Щодо решти дев’яти амбулаторій  –  завершується виготовлення проектно-кошторисної документації  і, таким чином, протягом цього року ми зможемо закінчити всі необхідні процедури і визначити переможця аукціону, а з наступного року приступити до будівництва», – повідомив заступник голови облдержадміністрації.

Ігор Івасюк наголосив, що всі амбулаторії стовідсотково забезпечені лікарями, які підписали необхідну кількість декларацій зі своїми пацієнтами. А також зауважив, що у вигляді фінансової участі місцевих бюджетів для реалізації проектів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, профінансовано кошти за рахунок співфінансування сільських громад на суму 1,37 млн. гривень.

Джерело: 
Вінницькі новини