“Активні громадяни”: для вінницьких студентів організують тренінг від Британської ради

Розділ новин: 

У Вінниці студенти можуть взяти участь у тренінгу від Британської Ради в Україні та отримати можливість виграти міні-грант (15 тисяч гривень) на проекти соціальної дії, повідомляє сайт Вежа

Британська Рада в Україні та Донецький національний університет імені Василя Стуса запрошують на триденне навчання за програмою “Active Citizens Ukraine у 2019 році”.

  • Почни свій навчальний рік потужно, з новими силами та ідеями, – йдеться в анонсі заходу.

Відомо, що цей тренінг відбудеться протягом 27-29 вересня і дасть змогу:
– познайомитися з новими людьми;
– навчитися працювати в команді;
– отримати практичні навички реалізації власних ідей та ініціатив;
– дізнатися про досвід спікерів, які вже втілили власні проекти у життя;
– дізнатися про співпрацю з Британською радою в Україні та про діяльність Британської ради в цілому;
– отримати можливість взяти участь у конкурсі міні-грантів (15 тисяч гривень) на проекти соціальної дії, що надає Британська рада в рамках програми “Активні громадяни”;
– разом із сертифікатом отримати в перспективі можливість продовжити навчання на всеукраїнських та міжнародних заходах Британської ради.

Відтак, до участі запрошують усіх, хто:
– з початком нового навчального року не знає, як “включитись” у роботу;
–  має бажання вивчати щось нове;
– хоче покращити свої комунікативні навички, знайти однодумців та попрацювати в команді. 

Заявки на участь можна подавати лише до 15 вересня. Для цього необхідно заповнити електронну гугл-форму (за ЦИМ посиланням) та чекати на детальну інформацію і зворотній зв’язок від організаторів. Кількість учасників обмежена.

Тренінг триватиме протягом 27-29 вересня у коворкінгу Донецького національного університету імені Василя Стуса (вулиця 600-річчя, 21) з 10:00 до 18:00 (час та тренінгова програма за потреби може дещо змінюватись організаторами навчання).

За додатковою інформацією можна звертатися за телефонами: 063 775 07 08 (Ксенія Радзіховська) і 068 042 41 65 (Марія Ковальська).

Детальніше про програму “Активні Громадяни” можна дізнатися за ЦИМ посиланням

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.
Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 68 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії, Північної та Південної Америки.
Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.
В Україні проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї України, насамперед на Сході України.

Джерело: 
Вінницькі новини