Чи задоволені вінничани діяльністю влади

Розділ новин: 

1600 жителів Вінницької області запитали, чи задоволені вони діяльністю центральної влади та влади на місцях. Відповіді вінничан різняться від загальноукраїнських тенденцій.

Результати дослідження Соціологічної групи «Рейтинг» у Вінниці презентував заступник директора групи Любомир Мисів, пише Вiнниця.info.

«Різниця полягає в оцінці Президента і діючого прем’єра. Якщо діяльність Президента цілком задоволені 15% вінничан, то діяльністю діючого прем’єра Гройсмана задоволені 30%. Це єдина область з таким показником, зважаючи, що Гройсман тут був мером. Лише 4% вінничан задоволені діяльністю Верховної Ради. Цим органом незадоволені практично всі, гірше хіба судами і прокуратурою.

 

У самій Вінниці діяльністю Гройсмана задоволені 44% опитаних, водночас, щодо діяльності Президента, то і у Вінниці і в селах однаковий показник», - прокоментував результати Л. Мисів.

Винница.info: Чи задоволені вінничани діяльністю влади

 

«Якщо говорити про місцеву владу, то це можна розглянути в динаміці. Діяльністю ОДА минулого року були задоволені 29%, зараз – 23%. Стосовно міських та сільських голів загалом, то більше 40% задоволені їх діяльністю минулого року, такий же показник цього року. Найбільше задоволені міським головою Вінниці – майже 60%, в малих містечках більше людей, які не задоволені роботою міських голів», - каже заступник директора Соціологічної групи «Рейтинг» Любомир Мисів.

Винница.info: Чи задоволені вінничани діяльністю влади 

Довідка.

Соціологічною групою «Рейтинг» в рамках проекту «Портрети регіонів» з 16 листопада по 2 грудня 2018 року було проведено опитування серед мешканців Вінницької області. Загалом у дослідженні, здійсненого за методом особистого інтерв’ю, взяло участь 1600 респондентів. Вибірка сформована з урахуванням вікової й гендерної структури області з урахуванням типу поселення. Похибка становить не більше 2,4%.

Джерело: 
Вінницькі новини