Хотів стати рятівником, а став підозрюваним у вбивстві, - подія у Теплицькому районі

Розділ новин: 

Затримали 28-річного чоловіка.

Уночі 8 січня в Теплицькому районі сталося вбивство. Про це повідомляє ГУ НП у Вінницькій області. Згідно з інформацією поліції, між двома мешканцями села виник конфлікт, який переріс в бійку, що мала смертельний наслідок, повідомляє iVin, передає «Вінницькі новини».

За попередньою інформацією, 28-річний мешканець села йшов вулицею разом із дівчиною. Він побачив, як в покинутому нежилому гуртожитку, де напередодні була пожежа, досі щось тліє. Він зайшов усередину, щоби загасити вогонь.  Ці дії чоловіка побачив його 41-річний  односелець. Він у цей час стояв на вулиці зі своїм товаришем.

Між чоловіками виникла сварка, яка переросла в  бійку. Молодший із суперників мав силову перевагу. Від його ударів старший упав на землю та не рухався. Молодший із дівчиною залишив місце події. А побитий чоловік там же й помер. На момент конфлікту обоє були п’яними.

Менш ніж за годину після надходження повідомлення до поліції про загибель людини, поліцейські затримали підозрюваного за місцем проживання. Він запевнив, що не знав про смерть побитого ним односельця.

Наразі йому інкримінують учинення вмисного вбивства.

Джерело: 
Вінницькі новини