Фігуранту "гніванської" корупційної справи призначили рекордну суму застави

Розділ новин: 

Сьогодні, 12 лютого, у Вінницькому апеляційному суді розглядали клопотання обвинувачення щодо запобіжного заходу фігурантам гучної "гніванської" корупційної справи. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Facebook-сторінку журналістки Вікторії Микитюк.

Під час судового засідання стало відомо, що йдеться про депутата від "Самопомочі" Бориса Швеця. За даними прокурора, він нині переховується від слідства.

Зрештою Вінницький апеляційний суд збільшив заставу одному з фігурантів - Костянтину Комарову. Тепер йому, аби вийти на волю, необхідно внести 5 мільйонів гривень. Наразі очікується рішення стосовно інших фігурантів справи.

Нагадаємо, підозрюваних було затримано при спробі отримання частини хабара у $20 тисяч. У понеділок, 10 лютого, для двох підозрюваних, яких у поліції називають "кримінальними авторитетами", суд першої інстанції обрав запобіжний захід - тримання під вартою з правом внесення застави у 630 тисяч гривень.

Раніше у поліції повідомили, що депутат Гніванської міської ради, заручившись підтримкою міського голови і трьох спільників, двоє з яких є так званими "кримінальними авторитетами", обіцяв підприємцю забезпечити голосування депутатами за рішення щодо надання йому у користування 10 гектарів землі для підприємницької діяльності. Вказані особи гарантували за $100 тисяч безумовне підписання міським головою ухваленого рішення і відповідного договору.

Джерело: 
Вінницькі новини