Фермерське господарство на Вінниччині заплатить 223 тисячі за неоформлених працівників

Розділ новин: 

 В Гайсинському районі у фермерському господарстві працювали без документів двоє працівників. За таке правопорушення роботодавцям потрібно буде сплатити штраф у розмірі 223 тис. 380 грн.

Про це повідомляє Управління Держпраці у Вінницькій області, пише Вiнниця.info

Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області під час інспекційного відвідування фермерського господарства «Боднюк» у с.Гранів Гайсинського району виявлено двох неоформлених працівників.

Посадовими особами Управління Держпраці справу розглянуто і винесено постанову про застосування штрафних санкцій на суму 223 тис. 380 грн. за порушення ст. 265 Кодексу законів про працю України, зокрема, за фактичний допуск до роботи тракториста та працівника млина без укладення трудового договору, наказу та повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу.

Матеріали справи направлено до Національної поліції для відкриття кримінального провадження за ст.172 «Грубе порушення законодавства про працю» Кримінального кодексу України.

Управління Держпраці у Вінницькій області нагадує – використання незадекларованої праці є грубим порушенням трудового законодавства, за яке доведеться нести відповідальність.

 

Джерело: 
Вінницькі новини