Фермерам з Барського району спалили машини

Розділ новин: 

У місті Бар на Вінниччині 17 лютого згоріли два автомобілі власників фермерського господарства «Дар’я і Я». Про це повідомила у facebook власниця бізнесу Вікторія Кулик. За її словами, машини понівечили рейдери, які незаконно хочуть відібрати їхній бізнес, пише iVin, передають "Вінницькі новини".

«Скільки коштує ваш бізнес? Можливо ним вже хтось цікавиться і хоче «віджати»? То що, віддасте? Я, Кулик Вікторія Вікторівна,  власниця ФГ «Дар’я і Я» не віддала...30 грудня 2018 року після погроз і вимагання грошей в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб побачила в засновниках замість свого прізвища прізвище невідомої мені особи Любчецько Лаури Олександрівни. Незаконну перереєстрацію провів державний реєстратор Прошкін Олександр Васильович фігурант багатьох кримінальних проваджень, але досі має доступ до баз і можливо вже переписує Ваш бізнес?», - написала жінка.

Підприємниця додає, що наразі її справу розглядають правоохоронці і відповідні компетентні органи. Однак це не зупиняє незаконних дій конкурентів.

ре (3)

ре (2)

Джерело: 
Вінницькі новини