У школах Бара можуть відмовитися від паперових журналів і щоденників

Розділ новин: 

У Барській міській раді пропонують впровадити у  навчальних закладах електронну систему "Моя школа". Про це повідомляє пресслужба Барської міської ради.

Суть системи полягає у тому, що вся документація ведеться в електронному вигляді. Потреба вести паперові журнали і щоденники відпадає. Журнали в разі потреби роздруковують у кінці навчального року і підшивають. В електронну  систему вводять усі дані про учня, інформацію про проведення батьківських зборів чи оголошення про карантин тощо.

Батьки в реальному часі зможуть бачити яку оцінку отримала за той чи інший предмет їх дитина, моніторити присутність на уроці. Вчителі, в свою чергу, бачитимуть, чи часто заходять батьки в систему і чи цікавляться успіхами дитини.

Повний доступ до системи конкретного класу матимуть адміністрація школи і класний керівник. Усі  учасники навчального процесу матимуть обмежений доступ, тобто бачитимуть те, що їм необхідно: вчителі –  сторінку свого предмету, а учні й батьки – інформацію про себе чи свою дитину. Проглядати оцінки іншого учня ні однокласники, ні батьки – не зможуть.

Питання про впровадження такої системи у міських школах обговорюватиметься на найближчій сесії міської ради.

Джерело: 
Вінницькі новини