У центрі Вінниці тимчасово закрили кафе, в якому потруїлися люди

Розділ новин: 

За результатами позапланового інспектування потужностей, власника закладу буде притягнуто до адміністративної відповідальності

У Вінниці після відвідування кафе "Бібліотека" з діагнозом "гастроентероколіт" госпіталізовано до лікувальних закладів шістьох людей. Про це повідомляє пресслужба ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Стан госпіталізованих середнього ступеню важкості, вони отримують відповідне лікування. Усі хворі обстежені на кишкову групу інфекцій, матеріал для лабораторного дослідження на даний час в роботі.

Спеціалісти Вінницького міського управління ГУ Держпродспоживслужби провели позапланову перевірку в кафе."Бібліотека" (вул. М. Оводова, 32). Лабораторно обстежено 14 працівників кафе на носійство кишкових інфекцій і наявність патогенного стафілококу, відібрано для лабораторних досліджень 4 проби готових страв, 1 пробу води питної централізованого водопостачання та 15 змивів з об’єктів внутрішнього середовища закладу. За результатами позапланового інспектування потужностей, власника закладу буде притягнуто до адміністративної відповідальності, діяльність закладу тимчасово призупинена. Проведення протиепідемічних заходів триває. Ситуація перебуває на контролі ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Джерело: 
Вінницькі новини