У центрі Вінниці люди стали в чергу, щоб проплатити за візу для роботи за кордоном

Розділ новин: 

Вранці 20 жовтня на Соборній у Вінниці біля одного з банківських відділень черга біля сотні людей. Як з’ясувалось, це вінничани, яким потрібно заплатити за робочу візу аби працювати за кордоном.

Люди кажуть, що банківське відділення, яке надає необхідні послуги одне на все місто, сьогодні перший день приймають оплати. В приміщення пропускають по одному клієнту. Он-лайн оплату за візи банк не проводить. Відповідно і зібралось від ранку багато людей.

Дехто з вінничан вперше планує їхати на заробітки за кордон, а дехто вже працював, але з побувши вдома з березня, вичерпали фінансові запаси і знову планують їхати працювати.

«Я раніше ніколи не працювала за кордоном. В мене була офісна робота. Але зарплата зараз 6-7 тисяч гривень. Це мало. Спробую заробити в іншій країні», - каже вінничанка.

Інша жінка працювала в Чехії, зараз знову планує їхати на роботу.

«Сьогодні перший день почали приймати плату за візу і один банк на все місто. Можливо, тому і черга. До карантину я працювала в Чехії. Зараз знову хочу повернутись на роботу, бо в нас пропонують мінімальну зарплату», - ділиться жінка.

Джерело: 
Вінницькі новини