У сервісних центрах МВС Вінниччини змінили графік для замовлення чи отримання довідки про несудимість

Розділ новин: 

У сервісних центрах МВС Вінниччини змінили графік для замовлення чи отримання довідки про несудимість. Тепер подати заяву чи отримати раніше замовлену можна в сервісному центрі МВС також 14 і 21 вересня (понеділок).

Про це повідомляє Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій області.

Довідку також можна замовити в електронному вигляді, вказавши під час замовлення свій e-mail, це наразі особливо корисно для кандидатів у депутати, онлайн через наш сайт.

Отримати готову довідку необхідно безпосередньо в сервісному центрі МВС, який було обрано під час замовлення, пред’явивши документ, що посвідчує особу.

Надання послуг у сервісних центрах МВС здійснюється тільки за попереднім особистим записом, який можливий на 2 тижні вперед:

  • онлайн, через функціонал, що розміщений на сайті;
  • або, у разі відсутності в сервісному центрі МВС електронної черги, запис проводиться за номерами телефонів регіональних сервісних центрів МВС відповідної області.

Сервісні центри МВС відновлюють послугу отримання/поновлення доступу користувачів до Єдиного державного реєстру МВС та Реєстру адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху.

Джерело: 
Вінницькі новини