У приміщенні «Каравану» відкриють «Грош-експрес». Нинішніх орендарів попросили покинути приміщення

Розділ новин: 

З 1 липня у торговому центрі «Караван», що розташований на вулиці Грушевсього, запрацює супермаркет «Грош-експрес». Нині з приміщення на другому поверсі «виселяються» орендарі. На вітринах колишніх магазинів табличка «Ми переїхали».

Поруч деякі продуктові магазини ще працюють. Продавці кажуть, що у них є час до 26 червня, щоб залишити приміщення торгового центру.

«Нас попросили покинути приміщення і сказали, що є час до 26 червня, а далі куди хочте, туди й дівайтесь. Хтось уже почав переїжджати, а ми ще поки що сидимо, бо шукаємо інші приміщення.

На другому поверсі «Каравану» має бути тепер «Грош-експрес». Здається, і на першому також. А куди нам діватися – невідомо. Три магазини от уже переїхали в одне приміщення», – розповідає продавець, імені свого не називає.

Відомо, що новий «Грош-експрес» запрацює уже з 1-го липня.

Нині на другому поверсі орендовані приміщення «покинули» фірмовий магазин «Ходорівський м’ясокомбінат», магазин кави та чаю «Вінницька філіжанка» та кондитерський магазин «Солодка мрія». Тепер вони з 1 червня працюють за нового адресою – Грушевсього, 66.

Джерело: 
Вінницькі новини