У парку малеча знайомитиметься з дорослими професіями

Розділ новин: 

У суботу, 13 липня, у Центральному міському парку Вінниці відбудеться захід національного проєкту «Місто професій», пише "iVin", передають "Вінницькі новини".

Для дітей організують майданчик, де в ігровій формі презентуватимуть десятки професій.  Акцентом проекту цього року є професії, що пов’язані з технологіями та наукою, кажуть організатори.

– Захід «Місто професій» буде проходити за підтримки міського голови та за ініціативи благодійного фонду «Місто професій». Ми хочемо донести вінничанам, в основному для малечі, інформацію про різні професії. Щоб хлопчики та дівчатка розуміли, хто саме щоденно надає їм послуги, де можна опанувати ту чи іншу професію. Фахівці ділитимуться своїм особистим досвідом, – зазначила  заступниця міського голови Галина Якубович.

Представниця проєкту «Місто професій» Тетяна Люлька розповіла, що  2018 року захід провели  у 52 містах країни. Його відвідали  понад 1 мільйон учасників.

У Вінниці, крім традиційних професійних локацій, уперше працюватиме взуттєвий майстер, ремонтник світлофорів та енергетик. Для малечі створять ціле містечко, де покажуть, як твориться електрика, акумулюється світло і розповсюджується струм.

Джерело: 
Вінницькі новини