У колоритних куточках Вінниччини знімають фільм про Другу світову війну

Розділ новин: 

Вінницький режисер Валерій Шалига продовжує на Вінниччині зйомки фільму з робочою назвою «Відлуння». Це стрічка про Другу світову війну, а саме: період нацистської окупації і час, коли у Вінниці масово знищували євреїв та українську інтелігенцію.

Про це пише "iVin", передають "Вінницькі новини".

Епізоди вже були відзняті у червні у Вінниці. Тоді для процесу на день припинили рух транспорту вулицею Соборною. Натомість на узбіччях поставили німецькі ретроавтівки, запряжені підводи і вивели акторів в образах 80-річної давнини. Автівки надали місцеві колекціонери, а одяг військових – вінницькі реконструктори. Попри все, оператори все ж прискіпливо пильнували, щоб у кадр не потрапили сучасні елементи: вивіски, комунікації, пластикові вікна і двері.

кВВ (2)

кВВ (1)

Також знімальні  дні пройшли у Калинівці. Там режисер Шалига використав хату калинівчанки для відтворення побуту євреїв періоду першої половини минулого  століття. Також очевидці у кадрі побачили виконавця головної ролі – українського телеведучого Олексія Суханова. Він дебютував у повнометражному кіно.

я

кК (2)

кК (1)

Днями епізоди фільму відзняли у Мурованих Курилівцях. Використовували локації зі старими хатами  на вулицях Соборній і Гагаріна.

кМ (1)

кМ (2)

кМ (4)

Крім Вінниччини Шалига знімає «Відлуння» на Житомирщині.

Джерело: 
Вінницькі новини