У Калинівку, де знову пролунали вибухи, виїхали представники Генштабу, - Міністерство оборони

Розділ новин: 

11 вересня у Калинівці пролунали вибухи. На технічній території технічній території військової частини А1119 в сталося загоряння сухої трави. На сайті Міністерства оборони України повідомили, що вибухнули шість боєприпасів, які мали утилізувати. На місце події виїхали представники Генштабу, пише ВінницяІнфо

«Сьогодні, близько 11.30, черговими службами арсеналу було зафіксовано задимлення на ділянці підриву нерозірваних боєприпасів технічної території бази зберігання поблизу смт Калинівка, що на Вінниччині.

У зоні задимлення зафіксовано шість вибухів боєприпасів, вивезених на визначену ділянку раніше, для подальшої утилізації.

До місця події відбула оперативна група на чолі із першим заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил України.

Станом на зараз на території арсеналу працюють фахівці Державної служби із надзвичайних ситуацій, працівники Національної поліції та Військової служби правопорядку у Збройних Силах України. Триває локалізація місця займання.

За попередньою інформацією задимлення сталося через горіння близько двох гектарів сухої трави», - йдеться в повідомленні.

За інформацією міністерства, загроз для військовослужбовців та цивільного населення, а також постраждалих осіб немає. Ситуація контрольована.

У прес-службі ГУ ДСНС у Вінницькій області зазначають, що для гасіння пожежі задіяли 21 автомобіль.

Калинівка міська рада повідомляє про локалізацію пожежі: «Шановні мешканці громади! Ситуацію щодо задимлення на технічній території військової частини А1119 локалізовано!

Військовослужбовцями частини та працівниками ДСНС вжито заходів по припиненню задимлення та запобігання загоряння лісу.

Питання щодо евакуації населення та введення режиму пов’язаного з небезпекою не стоїть».

Начальник ГУ НП Вінниччини Юрій Педос повідомив про відведення вогню від складів з боєприпасами.

Раніше ми писали, що прилеглих до арсеналу селах зі шкіл евакуювали дітей.

Нагадаємо, в 2017 році 26 вересня близько 22:00 загорілися боєприпаси на військових складах Міністерства оборони України, розташованих в Сальнику, поблизу смт. Калинівка.

Джерело: 
Вінницькі новини