У Вінниці святкування Дня Незалежності розпочалось з молитви за Україну

Розділ новин: 

У Вінниця за традицією у цей день йдуть до Спасо-Преображенського собору. Вінничани моляться за Україну. Мабуть, це більше, ніж традиція. 

Як повідомили на сайті Вінницької ОДА, усі віряни вже кілька років поспіль у свято Незалежності України, 24 серпня, спільно просили миру та єдності українському народові, Божого захисту рідній державі, адже дана традиція об’єднує велику кількість людей, споріднених любов’ю до України і Христа, передають "Вінницькі новини".

Відомо, що у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Вінницько-Барської єпархії Православної церкви України, що Вінниці, до молебня приєднались голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова облради Анатолій Олійник, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський спільно з іноземними делегаціями. Божественну службу та молебень провели митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Роман та архієпископ Михаіл. 

Після завершення молебну керівники області та міста привітали усіх присутніх із Днем Незалежності, подякували за спільну молитву та побажали Божого благословення, родинного затишку та мирного неба над головою.

Новини Вінниці / У Вінниці та області святкування Дня Незалежності України розпочалось з молитви за Україну (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці та області святкування Дня Незалежності України розпочалось з молитви за Україну (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці та області святкування Дня Незалежності України розпочалось з молитви за Україну (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці та області святкування Дня Незалежності України розпочалось з молитви за Україну (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці та області святкування Дня Незалежності України розпочалось з молитви за Україну (ФОТО)

Джерело: 
Вінницькі новини