У Вінниці СБУ проводить обшуки у приватній фірмі, яка видає платіжки за комунальні послуги

Розділ новин: 

У Вінниці співробітники СБУ проводять обшуки у приватному підприємстві, яке видає платіжки за комуналку. Підприємство підозрюють у незаконному збагаченні.

«В межах відповідного кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), 5 серпня проводять санкціоновані слідчі дії (обшуки) за адресами місцезнаходження низки суб’єктів господарювання Вінницького регіону та житловими приміщеннями фігурантів кримінального провадження», – пише прес-служба СБУ.

Як повідомляють кореспонденти телеканалу «112 Україна», які працюють на місці події, обшуки проходять у Центрі муніципальних систем управління. Нині там працюють слідчі, нікого всередину не пускають. Співробітники підприємства залишаються на своїх місцях.

Скільки ще можуть тривати обшуки, наразі невідомо. Очевидно, що слідчі шукають певні документи, які можуть підтверджувати корупційну складову.

Відомо, що підприємство є посередником між вінничанами і фірмами, які надають комунальні послуги. За попередньою інформацією, кожен споживач від 5 по 7 гривень сплачує цьому підприємству за роздрукування платіжок. Про які суми йдеться і які збитки завдало – невідомо поки що.

За інформацією системи You Control, засновниками ТОВ Центр муніципальних систем управління є Валентин Орловський і Леонід Тимчук.

Джерело: 
Вінницькі новини