У Вінниці під суд привели козу і принесли сміттєвий бак

Розділ новин: 

Сьогодні, 31 травня, у Вінниці з 10:00 кілька десятків місцевих активістів пікетують Вінницький апеляційний суд у зв'язку з розглядом справи про "злісну непокору" працівникам поліції активіста Дмитра Вороновича. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Вежу".

Воронович став фігурантом резонансного конфлікту з патрульною поліцією, який стався 19 квітня на вулиці Київській у Вінниці. Тоді Воронович почав сигналити біля поліцейського автомобіля, який з увімкненими проблисковими маячками на світлофорі здійснював посадку свого співробітника. Після цього патрульні в грубій формі почали робити зауваження Вороновичу, і зрештою, не представившись, витягнули його з автомобіля, кілька разів ударили в голову та затримали. У процесі конфлікту Воронович двічі ктікав від патрульних на авто.

Сьогодні в апеляційному суді мав відбутися розгляд апеляційної скарги Вороновича на ухвалу судді Ковальчук, яка визнала його винним у порушенні ст. 185 КУпАП – "злісна непокора працівникам поліції". Активіст не згоден з таким рішенням, тож сьогодні кілька десятків прихильників Вороновича вийшли під стіни суду. Вже зранку біля будівлі – великий сміттєвий бак з написом "для корумпованих чиновників", а біля нього – прив'язана коза. Попри те, що засідання відпочатку було призначене на 10:00, майже перед самим розглядом його перенесли на 11:30. Активісти запевняють, що перспектива чекати на палючому сонці під судом їх не лякає і наголошують, що акція мирна, хоч і уточнюють, що "будуть діяти відповідно до ситуації".

Нагадаємо, Вінницький міський суд не скасував постанову за злісну непокору, яку нещодавно патрульні склали на Дмитра Вороновича.

Джерело: 
Вінницькі новини