У Вінниці привітали тих, хто “допомагає і військовим, і майданівцям, і всій Україні»

Розділ новин: 

Сьогодні, 5 грудня, у Вінниці почесними грамотами та грошовими преміями нагородили вісьмох вінничан,  які так чи інакше зробили вагомий внесок у розвиток волонтерського руху в Україні.

Нагородження відбулося перед засіданням виконавчого комітету Вінницької міської ради. Почесні грамоти та премії вручили з нагоди Міжнародного дня волонтера, коли відзначають діяльність добровольців у всіх сферах діяльності.

5 грудня – один з міжнародних днів ООН, присвячений людям, що займаються волонтерством. 

Грошові премії, 622 гривні, та Почесні грамоти Вінницької міської ради та її виконавчого комітету отримали: Вакула Тетяна Олександрівна, Жук В’ячеслав Васильович, Лопаткін Петро Миколайович, Плахотнюк Ігор Михайлович, Процюк Валентина Володимирівна, Руденко Наталя Миколаївна, Рудик Олег Миколайович, Федосов Костянтин Едуардович.

Дехто після отриманих нагород вигукнув “Слава Україні”, на що зала гучно відповіла “Героям Слава”.

 

 

 

 

Попри те, що це свято присвячене волонтерству як загальному явищу, заступник міського голови Микола Форманюк наголошував лише на волонтерському русі, який пов’язується та став популярним в Україні починаючи з Революції гідності та російської окупації.

– Це свято, яке прийшло до нас не з доброї волі, а з волі деяких людей, які захотіли з нашої держави зробити ту державу, яка має підкорюватися, як раніше говорили, “старшому брату”, – каже заступник міського голови. – Наш народ сказав “ні” всім тим, хто хоче йти проти нас. З першого дня Майдану, з першого виклику Російської федерації проти нашого народу – ці люди встали та допомагали і військовим, і майданівцям, і всій Україні.

Джерело: 
Вінницькі новини