У Вінниці перинатальний центр побудують за 53 мільйони луганського «регіонала»

Розділ новин: 

Управління капітального будівництва Вінницької облдержадміністрації 15 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ПП «Науково-виробничий центр «Теплий дім» на реконструкцію з прибудовою приміщень Вінницького перинатального центру, структурного підрозділу Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова. Вартість угоди склала 52,99 млн. грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», пишуть «Наші гроші».

Окрім будівельних робіт по самому центру у вартість також входить благоустрій та озеленення території. Завершити усі роботи повинні до кінця наступного року, фінансують проект з держбюджету.

Власником луганської фірми «Теплий дім» є депутат Луганської міської ради від Партії регіонів Сергій Петраков. За останні п’ять років фірма отримала державні підряди на 352,56 млн. грн., з цієї суми 98,42 млн. грн. на реконструкцію перинатального центру в Луганську.

Єдиним конкурентом фірми з різницею в 0,03% було вінницьке Приватне багатопрофільне мале підприємство фірма «Сфера» Григорія Хващука. Ця фірма регулярно виграє будівельні тендери на Вінничині, за останні п’ять років з фірмою було укладено угод на 88,86 млн. грн.

 

Джерело: Вінницькі новини