У Вінниці на території колишнього м’ясокомбінату «виріс» «Епіцентр».

Розділ новин: 

У Вінниці на території колишнього м’ясокомбінату завершується будівництво нового «Епіцентру». Станом на 12 серпня будівлю майбутнього комплексу майже добудували, працівники облаштовують вивіски та навколишню територію, а також проводять косметичні роботи. Самих вивісок «Епіцентр» ще нема, але будівельники вже облаштували їхні каркаси.

Також навколо комплексу знесли паркан, яким оточили місце на період будівництва.

Окрім того, вздовж вулиці Батозької триває облаштування мережі зливової каналізації. Через що по вулиці частково обмежили рух для транспорту та пішоходів.

Як повідомляли у Вінницькій міський раді раніше, будівництво мережі триватиме з 28 липня по 29 вересня. Роботи вздовж Батозької від будинку № 4 до перехрестя з 1-м провулком Гайдамацьким в напрямку руху від площі Привокзальної до вулиці Гонти планували спочатку проводити лише в нічний час, аби не перешкоджати руху транспорту вдень. Вочевидь, на перших етапах будівництва плани змінилися.

Як йдеться в розпорядженні міського голови від 27 липня щодо обмеження руху по вулиці Батозькій:

  1. В КП «СМЕД ОДР» мали встановити відповідні дорожні знаки та технічні засоби організації дорожнього руху;
  2. ТОВ «Вінтрансзв’язок та електрифікація» дозволили: виконати роботи з будівництва мережі зливової каналізації на проїзній частині вулиці Батозької відповідно до проекту. Роботи на місцях перетину мережі каналізації, яка будується, з заїздами до підприємств та організацій виконати в нічний час, забезпечивши вдень вільний рух транспорту та пішоходів. Горловини колодязів встановити на бетонні плити. Засипку траншеї виконувати пошарово із належним ущільненням основи дорожнього одягу.
  3. В ТОВ «Епіцентр К» до 29 вересня мають повністю відновити місця виконання робіт та інші елементи благоустрою. На проїзній частині – відновити асфальтобетонне покриття двома шарами з товщиною кожного шару не менше 5 см.

Нагадаємо, в лютому з’явилася інформація, що на території колишнього м’ясокомбінату планується будівництво торгового центру площею 2,7 га («Епіцентру».

Фото м'ясокомбінату до знесення та початку будівництва «Епіцентру»

В березні поліція перевірила вже діючий у Вінниці «Епіцентр», який на час карантину так і не припинив свою роботу.

Джерело: 
Вінницькі новини