У Вінниці муніципальна поліція оштрафувала недбалих господарів

Розділ новин: 

13 вересня 2018 року згідно розпорядження міського голови № 36-р працівниками Муніципальної поліції було проведено обстеження струмка «Безіменного» який межує з домоволодіннями приватного сектору по вул. Івана Пулюя на предмет його засмічення та забруднення, пише "Vinbazar".

В ході обстеження було встановлено, що на території одного із домоволодінь по вул. Івана Пулюя господарі не облаштували вигрібну яму для рідких відходів, які утворюються в жилих приміщеннях в наслідок побутової діяльності за відсутності централізованого водовідведення.

Рідкі відходи господарі використовують в якості добрив на своїй присадибній ділянці, що є порушення правил благоустрою території м. Вінниці, а саме п. 5.27 та 5.30, які передбачають, що рідкі відходи (фекалії, сеча, помиї), що утворюються у житлових та громадських будівлях і спорудах за відсутності централізованого водопостачання та водовідведення слід зберігати у вигрібних ямах (вигребах). Вигреби необхідно очищати по мірі їх заповнення.

Перевезення рідких відходів з вигребів та розміщення їх на територію приватних володінь, а також використання їх у якості добрива в сільському господарстві забороняється. За порушення вищевказаних пунктів правил благоустрою території м. Вінниці, а саме за не облаштування вигрібної ями на господарів було складено протокол про адміністративне правопорушення передбачене ст. 152 КУпАП.

 

Джерело: 
Вінницькі новини