У Вінниці мер міста підписав меморандум про співпрацю з платформою TechUkraine

Розділ новин: 

Міський голова  Вінниці підписав меморандум про співпрацю з платформою TechUkraine. Про це повідомляє мер міста Сергій Моргунов.

"Впровадження інновацій у різних сферах робить життя містян зручнішим і комфортнішим. Тому нам дуже цікаві Smart City розробки, що стимулюють подальший розвиток Вінниці за концепцією «розумне місто». Одна з ініціатив TechUkraine - Startup in Residence, створена за успішним прикладом проекту в Амстердамі, допоможе реалізовувати ці плани. Це своєрідний «місток» між ІТ-підприємцями та муніципалітетами у процесі впровадження нових сервісів та технологій, потрібних місту.

У напрямку підтримки ІТ-сфери ми вже зробили певні кроки. Це і відкриття центру інновацій iHUB, а також робота над створенням майбутнього муніципального інноваційно-технологічного парку. На сьогодні Вінниця посідає шосте місце у секторі ІТ в Україні за кількістю фахівців. Потенціал для подальшого зростання є, і це важливий економічний чинник. Ми налаштовані на співпрацю з інноваційними стартапами, щоб знаходити «розумні рішення» на виклики у різних сферах міського життя", - повідомляє очільник міста.

 

 

Джерело: 
Вінницькі новини