У Вінниці Катеринчук і Добродомов призивали об’єднуватися проти абстрактної влади

Розділ новин: 

Майже непомітно для вінничан відбулася у місті 10 вересня зустріч нардепа Дмитра Добродомова, який очолює «Народний контроль», і колишнього депутата Миколи Катеринчука, що керує Європейською партією, з місцевим активом. Політики шукають свою нішу та намагаються перевірити, на кого з вінничан можуть розраховувати. Мабуть тому навіть їхня критика влади здалася не занадто переконливою, пише "Na Париже".  

Умовна перша «десятка» політиків, які не приховують власні плани спробувати сили весною 2019 року та балотуватись у президенти, давно відома. Дещо осторонь залишилися ті, кому важко самотужки реалізувати амбіції. Вони намагалися «увійти» до команд «лідерів», але чи то не вписалися в їхнє бачення перспектив, чи залишилися не задоволеними відведеними другорядними ролями.

Згадаємо візит до Вінниці лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка, який вважається одним з претендентів на посаду майбутнього голови держави. В оточенні політика були присутні люди з місцевого оточення Добродомова і Катеринчука. Навіть здавалося, що А. Гриценко розраховує на них для посилення своєї «команди». Час минув, а об’єднання відтермінувалося.  

Завітавши до Вінниці, Дмитро Добродомов намагався вразити одіозністю, заявив, що президент нічого для України не зробив, а тільки «вкрав» час. Саме тому в черговий раз голова «Нарконтролю» заявив, що необхідно «об'єднання демократичних сил» для того, щоб «піти на вибори, створивши нову політичну силу».

Микола Катеринчук виявився хитрішим за свого нинішнього партнера. Головний «європеєць» зазначив, що Вінниця змінюється на краще, але не змінюється життя вінничан. Більш того, він знайшов причину майбутнього погіршення – це ціна на газ, яку від уряду вимагають підняти. За словами політика, збільшення  тарифів на руку олігархам. Зазначимо, підвищення тарифів – вимога МВФ. На думку фахівців фонду, якщо тариф буде ринковим, то виключиться його корупційна складова.  

Зважаючи на те, що обидва політика перебували у Вінниці, вони обережно критикували реформи уряду, натомість весь свій гнів спрямували на абстрактну «владу» і частково президента. Також вони закликали до об’єднання, що, на їхню думку є єдиним виходом із нинішньої ситуації.

Залишилося не зрозумілим, чи об’єдналися «команди» політиків на вінницькому рівні. Відомо, що у регіоні «Народний контроль» очолює підприємець та власник медіа Володимир Воловодюк, а Європейську партію в області зазвичай ототожнюють з медіаменеджером Миколою Філоновим.   

До речі, під кінець промов Д.Добродомов наголосив на тому, що він проти будь-якого Майдану в період президентських та парламентських виборів, оскільки «українці ризикують залишитися без країни», тому «єдиним виходом для нашого народу є об'єднання».

Джерело: 
Вінницькі новини