У Вінниці затвердили вимоги щодо роботи басейнів, спортзалів та фітнес-центрі під час карантину

Розділ новин: 

У Вінниці прийняли рекомендації щодо роботи спортивних закладів міста. Зокрема, у басейнах дозволили перебувати не більше 4 особам. Також заборонили проведення групових занять для дітей до 12 років, лише якщо це не вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Відповідне рішення прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 13 липня, – йдеться на сайті Вінницької міськради.

Дозволяється проведення групових занять для дітей віком до 12 років, які є вихованцями дитячо-юнацьких спортивних шкіл (у всіх інших закладах фізичної культури та спорту, на період карантину, забороняється проведення групових занять для дітей віком до 12 років).

В басейнах під час індивідуальних занять може займатись не більше 4 осіб та не більше 6 осіб – у спортивно-тренувальних групах у 50-метрових басейнах.

Рекомендовано керівникам закладів та суб'єктам господарської діяльності галузі «Фізична культура та спорт», розташованих на території Вінницької міської об'єднаної територіальної громади:

  • обмежити одночасне використання роздягальнь та душових кабін на рівні не більше 50%, не відкриваючи для використання клієнтами кожну другу шафу для роздягання/душову кабіну та нанести відповідні позначки (окрім окремо обладнаних душових кабін, що унеможливлюють контакт між клієнтами)
  • розміщувати тренажери для кардіозанять, що передбачають тривалий цикл використання одним клієнтом, з інтервалом не менше 2,5 метри один від одного;
  • проводити дезінфекцію поверхонь не рідше, ніж кожні 2 години та відразу після закінчення занять;
  • проводити вологе прибирання з використанням миючих та дезінфікуючих засобів не рідше, ніж кожні дві години та після закінчення робочого дня/зміни;
  • здійснювати провітрювання/кондиціонування приміщень протягом не менше 15 хвилин перед відкриттям та кожні дві години протягом дня;
  • забезпечувати централізований збір використаних засобів індивідуального захисту та паперових серветок в окремі контейнери (урни) з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами з подальшою утилізацією.

Нагадаємо, у Вінницькій області заборонили послаблювати карантин.

Від коронавірусу померла жінка з Крижопільського району, це вже 38 летальний випадок у Вінницькій області. Станом на 13 липня в області у 2122 випадках був виявлений коронавірус. Одужали 1553 пацієнтів.

Джерело: 
Вінницькі новини