У Вінниці відзначили 5-ту річницю з дня створення Національної поліції України

Розділ новин: 

Національна поліція України святкує 5-ту річницю з дня створення. З нагороди річниці, у Вінниці нагородили кращих поліцейських – вручили нагрудні знаки МВС, грамоти, а також чергові спеціальні звання.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Вінницькій області.

Начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Іван Іщенко відзначив позитивні зміни в роботі поліції, головною метою створення якої є відновлення довіри громадян до правоохоронної системи.

«Хочу висловити слова щирої подяки всьому особовому складу, який наполегливо несе нелегку поліцейську службу та забезпечує спокій наших громадян. Саме ви формуєте думку і довіру людей, а це основний показник нашої діяльності», - підкреслив Іван Іщенко.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять колег, загиблих під час виконання службових обов’язків.

Під час заходу кращим поліцейським за вагомий внесок у боротьбу зі злочинністю та професіоналізм начальник ГУНП вручив нагрудні знаки МВС України «За відзнаку в службі», грамоти та подяки МВС та Національної поліції України, подяки ГУНП у Вінницькій області, відзнаки Асоціації ветеранів МВС «Патріот України», ряд поліцейських отримали чергові спеціальні звання.

Привітати вінницьку поліцію прийшли керівники області, міста та правоохоронних органів. Представники влади відзначили поліцейських почесними грамотами Вінницької ОДА та обласної Ради, грамотами та подяками виконавчого комітету Вінницької міської Ради.

За вагомий внесок у зміцнення законності та правопорядку начальник Головного управління ДСНС у Вінницькій області Руслан Шевчук від Вінницького обласного осередку Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту вручив трьом поліцейським медалі «За службу Україні» та «За плідну співпрацю».

Сьогодні у підрозділах поліції Вінницької області несуть службу 3074 атестованих працівників поліції, серед них 578 – жінки.

Джерело: 
Вінницькі новини