У Вінниці відбудеться нічний ярмарок хендмейду

Розділ новин: 

Протягом трьох вечорів можна буде подивитися на вироби ручної роботи різних майстрів та придбати те, що сподобається на ярмарку, який влаштують на Вишеньці, повідомляє "Вежа", пишуть "Вінницькі новини".

”Night Market в Red Zeppelin” організовують вже другий рік поспіль. Відбуватиметься захід з 26 по 28 липня на площі праворуч від ТЦ Park Plaza, що за адресою Келецька 117-Б. Починатиметься ярмарок о 18 годині та триватиме до опівночі.

Найцікавіші вироби вінницьких майстрів з цінами від виробників ви зможете побачити, оцінити та, можливо, придбати на Night Market у Червоному цепеліні, – зазначають організатори. – Ми організовуємо нічний (вечірній) ринок для всіх майстрів Вінниччини, що хочуть поділитися своїми витворами вправних рук з мешканцями нашого міста.

В свою чергу заклад бере на себе відповідальність безкоштовно організувати маркет та забезпечити майстрів столами та розетками. Від майстрів просять лише провести один чи два майстер-класи, щоб на власні очі побачити, як вправні руки створюють різноманітні вироби.

До речі, наразі відкрита реєстрація для тих майстрів, які мають бажання взяти участь у ярмарку. Для них реєстрація на захід за посиланням ТУТ.

Джерело: 
Вінницькі новини