У Вінниці втретє відбудеться дитячий фестиваль “РозвивайликФест”

Розділ новин: 

31 серпня та 1 вересня у ТРЦ “Мегамолл” відбудеться щорічний фестиваль “РозвивайликФест-2019”. Цьогоріч фестиваль позашкілля, дитячого оздоровлення, розваг, моди та краси відбудеться вже втретє.

Як повідомляють організатори, на території ролердрому ТРЦ “Мегамолл” з 11.00 до 19.00 діятиме містечко розваг з різноманітними локаціями,  пише "Вежа", передають "Вінницькі новини".

Анонсують майстер-класи та презентації від провідних центрів позашкільного розвитку, центрів розвитку  логіки дитини, школ іноземних мов. Серед активностей обіцяють  містечко роботів, розваги від аніматорів, бульбашкове шоу, паперове паті, аквагрим, модні покази.

Крім того діятиме зона здоров’я. Тут можна буде безкоштовно  зробити УЗД щитовидної залози дитини, проконсультуватися із стоматологом, перевірити зір або отримати поради дитячого хірурга-ортопеда. Також обіцяють розіграші цінних призів.

Фестиваль відбудеться напередодні навчального року і стане корисним  як для дітей, так і для батьків.

Тепер не потрібно обходити десятки Центрів у пошуках секції. Достатньо прийти на Розвивайлик- та знайти саме той центр, де ваша дитина розкриє себе та буде почуватись комфортно. 

Вперше з “РозвивайликФест’ом” вінничани познайомились у 2017 році. Тоді, за підрахунками організаторів, захід відвідали більше 4 тисяч осіб та взяли участь понад 20 шкіл. Цьогоріч обіцяють більш масштабне проведення заходу, адже майданчик арени «Мегамоллу» площею 1750 м.кв. дозволить вмістити значно більше відвідувачів.

Захід відбудеться за підтримки Вінницької міської ради.

Фестиваль “РозвивайликФест-2019” відбудеться 31 серпня та 1 вересня на роликовій арені ТРЦ “Мегамолл” (1-й поверх). Вхід вільний. 

Джерело: 
Вінницькі новини