У вінницькій поліції кажуть, що каратимуть за підкуп виборців

Розділ новин: 

Під час позачергових парламентських виборів вінницькі правоохоронці переходять на посилений режим роботи. Паралельно з цим, у поліції звертаються не лише до кандидатів і їхніх штабів, але й до звичайних виборців з проханням не порушувати закон. Так, відповідати за підкуп мають дві сторони – і ті, хто дають, і ті, хто беруть. Отже поліцейські запевняють, що притягуватимуть до відповідальності всіх.

Забезпечення проведення чесних та прозорих виборів – пріоритетне завдання поліції. 
Про це 15 липня на робочій нараді в ГУ Нацполіції у Вінницькій області наголосив радник міністра внутрішніх справ України Михайло Апостол, пише "NaПарижі", передають "Вінницькі новини".

За словами Михайла Апостола, важко переоцінити рівень відповідальності кожного поліцейського в цей важливий час, аби виправдати очікування суспільства щодо забезпечення законності. 

«Ми маємо використати усі законні повноваження, аби гарантувати волевиявлення громадян, забезпечити чесні, прозорі вибори, - зазначив радник міністра. – У нас є позитивний досвід проведення попередніх виборів, під час яких поліція продемонструвала політичну нейтральність, незаангажованість, чітке дотримання законодавства та не допустила фальсифікацій під час виборів президента України».

Крім цього, в поліції нагадали про спільну відповідальність усіх порушників.

Джерело: 
Вінницькі новини