У Вінницькій області на хабарі затримали прикордонника

Розділ новин: 

На Вінниччині затримали «на гарячому» під час одержання хабаря дільничного інспектора прикордонної служби. Інспектор відділу прикордонної служби «Ямпіль» Могилів-Подільського прикордонного загону отримував хабар за не притягнення до відповідальності у порушені прикордонного режиму на державному кордоні та правил рибальства на прикордонній річці Дністер.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Військова прокуратура Вінницького гарнізону Центрального регіону України спільно з Управлінням внутрішньої та власної безпеки «Південь» Держприкордонслужби України та Терупралінням ДБР, розташованим у м. Хмельницькому, затримали «на гарячому» під час одержання неправомірної вигоди дільничного інспектора прикордонної служби.

Встановлено, що дільничний інспектор відділу прикордонної служби «Ямпіль» Могилів-Подільського прикордонного загону налагодив злочинну схему систематичних поборів. За «винагороду» він сприяв громадянам у порушені прикордонного режиму на державному кордоні та правил рибальства на прикордонній річці Дністер. В обмін на хабарі він не притягав порушників до адміністративної відповідальності.

Наразі предмет злочину вилучено. Затриманому сержанту-прикордоннику планується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Також до суду буде скеровано клопотання про обрання йому запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Джерело: 
Вінницькі новини