У Вінницьких Хуторах виявили крадіжку газу: порушник незаконно врізався у мережі

Розділ новин: 

26 лютого у селі Вінницькі Хутори в одному із житлових будинків фахівці АТ «Вінницягаз» виявили несанкціоноване приєднання до газових мереж.

«Зловживання виявлене при внутрішньому обстеженні підземного газопроводу за допомогою спеціальної відеокамери. При розкопці газопроводу незаконна врізка була підтверджена. Факт порушення зафіксований поліцією», - зазначають у прес-службі компанії.

Три роки тому домоволодіння споживача-порушника було від’єднане від мережі газопостачання за борги. За кілька метрів він облаштував несанкціоновану врізку. Фахівці у присутності правоохоронців здійснили механічне від’єднання домогосподарства від мережі газопостачання.

За крадіжку газу споживач-порушник відповість перед законом. Зокрема, має відшкодувати заподіяні збитки. В таких випадках передбачене донарахування незаконно використаних кубометрів за граничними об’ємами споживання у порядку, визначеному Кодексом ГРМ.

«Несанкціоновані втручання в роботу газопроводів являють суспільну небезпеку, несуть загрозу для життя і здоров'я людей. У місцях несанкціонованих врізок виявляються витоки природного газу, які можуть призвести до фатальних наслідків.

Якщо вам відомо про факти незаконного споживання природного газу, просимо повідомити на гарячу лінію товариства на номер 104. АТ «Вінницягаз» гарантує анонімність та грошову винагороду за підтверджені факти крадіжок газу. Сума винагороди становить 10% від суми донарахованих порушнику обсягів природного газу», - додають у «Вінницягаз».

Джерело: 
Вінницькі новини