Сім’ї загиблих на Харківщині курсантів, серед яких були двоє хлопців з Вінницької області, отримають виплати

Розділ новин: 

Серед 26 загиблих в авіакатастрофі АН-26, двоє курсантів з Вінниччини - Максим Хомячук, родом з Оратівського району та Роман Корчовський ‒ з Крижополя. 29 вересня під час візиту Президента України Володимира Зеленського до Вінниці, журналіст Вінниця.info запитала главу державами, коли можуть повести церемонію прощання із загиблими та коли сім’ї отримають виплати.

Глава держави відповів на питання журналіста Вінниця.info

«Це питання трагічне. Ви бачите, зі скількох областей загиблі. Наші хлопці 2-го, 3-го, 4-го курсу... І не тільки курсанти, а й екіпаж. Що стосується церемонії: поки що повинна попрацювати експертна комісія. Вони встановлюють загиблих. Є така процедура. Мені сказав голова ДБР, також підтвердили в Міністерстві оборони – це може бути через два-три тижні. Я розумію, що такі речі треба терміново робити, особливо коли цього чекають, перш за все, рідні й близькі. Мої співчуття їм...

Я розумію, що гроші – це останнє, що може цікавити родину. На жаль, ми не можемо повернути їм дітей. Уряд отримав пропозицію від Президента, і вони працюють над тим, щоб кожна родина отримала ще й гроші для підтримки», – сказав Володимир Зеленський.

Одна з журналісток, присутніх на зустрічі, повідомила, що, за її інформацією, матері одного із загиблих курсантів хочуть провести ДНК-тест за її кошти. Володимир Зеленський відповів, що так не може бути та пообіцяв перевірити інформацію. Його представники взяли контакти матері загиблого хлопця.

Джерело: 
Вінницькі новини