Сесія з одним питанням. Депутати проголосували за вихід Брацлавського коледжу із структури ВНАУ

Розділ новин: 

22 травня відбулася сесії Вінницької обласної ради, на якій розглянули лише одне питання – «Про надання згоди на передачу з державної власності цілісного майнового комплексу Брацлавського агроекономічного коледжу ВНАУ до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області». Проект даного рішення підтримали 45 із 47 присутніх депутатів – без обговорень і дискусій, пише  Вiнниця.info

Це стало першим кроком до самостійності навчального закладу. Адже лист Вінницької облради направлять до Міністерства освіти, за яким вирішальне слово.

Вчена рада ВНАУ погодилася, щоб Брацлавський коледж більше не входив до їх структури, - про це розповів керівник департаменту освіти Вінницької ОДА Володимир Буняк.

«У 2013 році Брацлавський аграрний коледж увійшов до структури Вінницького аграрного університету. Протягом 15 років вони працювали в єдиному комплексі. Коледж звернувся до Вінницького національного аграрного університету з проханням вийти із структурного підрозділу. На вченій раді, яка відбулася 14 квітня, ВНАУ «дав добро», - пояснив чиновник.

Сьогодні у Брацлавському коледжі навчаються 322 студенти. Заклад має 44 наукових працівники.

«Основний профіль коледжу – це фінансово-економічний. Він має попит і будемо надіятися, що кількість студентів примножуватиметься, але для цього потрібно працювати», - додає Володимир Буняк.

Після позитивного рішення Міносвіти, заклад перейде на фінансування з обласного бюджету. 

Винница.info: Сесія з одним питанням. Депутати проголосували за вихід Брацлавського коледжу із структури ВНАУ

Винница.info: Сесія з одним питанням. Депутати проголосували за вихід Брацлавського коледжу із структури ВНАУ

Джерело: 
Вінницькі новини