Під’їзди, дитячі майданчики, зупинки і поштові скриньки: як проводять дезінфекцію в Ладижині та Калинівці

Розділ новин: 

24 березня в м.Ладижин та Калинівці, з метою недопущення поширення коронавірусу, продовжують проводити дезінфекцію у багатоквартирних будинках та прилеглих до них територій, також на дитячих майданчиках, зупинках громадського транспорту.

«Сьогодні планується обробити дезрозчином 50 будинків на п'яти вулицях міста. Для дезінфекції використовується спеціальна суміш «Жавель-Клейд», яку рятувальникам передала міська влада», – пише ГУ ДСНС у Вінницькій області.

У Калинівці, зокрема, комунальні служби міста в посиленому режимі проводять санітарну обробку дезрозчином «ДЕЗамін» з миючим ефектом об'єктів та поверхонь, з якими найбільше контактують мешканці.

Дезінфікують зупинки міського громадського транспорту, лавки, урни та дитячі майданчики по всьому місту. Сміттєвози при в'їзді та виїзді з території сміттєсортувальної станції і полігону для ТПВ обов'язково заїжджають на естакаду з дезінфікаційним розчином для санітарної обробки коліс.

«Обробляють дезінфікуючими засобами під'їзди, вхідні двері, сходові марші, перила, поштові скриньки, домофони, лавочки, урни, дитячі майданчики на прибудинкових територіях та майданчики для контейнерів з ТПВ. Комунальники проводять санітарну обробку з першого по п'ятий поверх у кожному під'їзді багатоповерхівок, сьогодні здійснено дезінфекцію в будинках №1 та №3 по вул. Незалежності», – повідомляють у Калинівській міській раді.

 

Джерело: 
Вінницькі новини