Півтора мільйона гривень роздали стартаперам Вінниччини

Розділ новин: 

Півтора мільйона гривень роздали підприємцям-початківцям Вінниччини, які перемогли в цьогорічному обласному конкурсі стартапів. Загалом визначено 34 переможці із 135 учасників. Конкурс бізнес-планів в області пройшов уже втретє. Якщо у перший рік його бюджет становив 300 тисяч гривень, то цьогоріч – 1,5 мільйона, повідомляє "NaПарижі", пишуть "Вінницькі новини".

«Це конкурс для тих, хто хоче розвивати власний бізнес, хто не зареєстрований приватним підприємцем, або зареєстрований не більше 2 років. Мають право подавати свої проекти і громадські організації чи ТОВ, які також є зареєстровані не більше 2 років. Конкурс тривав 4 місяці. Протягом цього часу учасники розробляли бізнес-плани своїх проектів та визначали їх рентабельність. Для цього було організовано цікаве навчання, по завершенню якого кожен учасник перед комісією презентував свій бізнес-план і, відповідно до критеріїв конкурсу, обирались переможці. Комісією детально розглядався кожен проект, його економічна обґрунтованість, доцільність, фактори впливу на розвиток громад та попит», - говорить директор департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА Володимир Мережко.  

Розмір кожного гранту – від 20 тисяч до 100 тисяч гривень. Сума коливається від місцевості, де реалізовуватиметься проект, співфінансування, кількості працевлаштованих тощо. Про те, як вручали сертифікати переможцям конкурсу та на що вони витратять кошти – в матеріалі журналістів ТРК «Вінниччина»:

Джерело: 
Вінницькі новини