Прокуратура проводить прийом громадян у режимі відеоконференції

Розділ новин: 

З метою реалізації конституційного права громадян на звернення та особистий прийом, в режимі відеоконференц - зв’язку першим заступником прокурора області Русланом Нікітчиним проведено прийом жителів Барського району, пише ПресПоінт, передають "Вінницькі новини".

Жителів Тростянецького району з застосуванням відеоконференц - зв’язку приймав заступник прокурора області Андрій Шпортун.

Жителів обох району найбільш гостро цікавили питання неналежного здійснення досудового розслідування по окремим кримінальним провадженням. Громадян непокоїло, що працівники органів поліції зазначених районів   порушують вимоги кримінального процесуального законодавства щодо початку досудового розслідування за заявами про злочин, слідчі тривалий час не приймають рішення по кримінальних провадженнях або приймають рішення про закриття, при цьому не повідомляючи про це учасників провадження, що позбавляє права на оскарження тощо. 

За результатами прийому стан досудового розслідування по озвучених кримінальних провадженнях взято на контроль керівниками місцевої прокуратури.

Звернення громадян, які побували на прийомі, прийняті до розгляду прокуратурою області.

В основі організації роботи органів прокуратури області зі зверненнями громадян лежать вимоги сьогодення та Генеральної прокуратури України щодо забезпечення верховенства права на території області та дотримання прав і свобод людини.

Джерело: 
Вінницькі новини