Порошенко витратив на допомогу українській армії понад півмільярда гривень – ЗМІ

Розділ новин: 

За даними ресурсу Ukrainian Military Pages, президент України Петро Порошенко передавав українській армії куплені своїм коштом автомобілі, бронежилети, спорядження, форму, теплі речі, оптику, снайперські комплекси і "десятки тисяч патронів".

З початку російської агресії в Україні президент Петро Порошенко витратив на допомогу Збройним силам України понад 500 млн грн. Про це повідомляють на сайті Ukrainian Military Pages.

Серед переданої допомоги, за даними ресурсу, – автомобілі, бронежилети, спорядження, форма, теплі речі, далекоміри та інша оптика, а також 100 снайперських комплексів у складі 82 карабінів калібру 7,62 мм та 18 кулеметів Savage. А також "десятки тисяч патронів".

Серед отримувачів допомоги в розмірі кількох мільйонів гривень указано 3-й окремий полк спеціального призначення Сил спеціальних операцій.

Народний депутат від Блоку Петра Порошенка Володимир Ар'єв уточнив у Facebook, що тільки у 2015 році "компанія Порошенка віддала на відновлення ЗСУ 350 млн грн".

Збройний конфлікт на сході України почався у квітні 2014 року. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей.
 

Джерело: 
Вінницькі новини