Поліція Вінниці працює на кількох об’єктах, про замінування яких повідомив невідомий

Розділ новин: 

Вранці 24 травня поліція Вінниці і її спецпідрозділи виїхали на кілька об’єктів для перевірки інформації про замінування, пише "iVin", інформують "Вінницькі новини".

Наразі відомо, що невстановлена особа  попередила про бомбу у кількох вищих навчальних закладах і торговому центрі. Листи з погрозами були надіслані на електронну пошту закладів.

«Інформація про замінування ТРЦ «Мегамол» надійшла близько 08.00 години ранку. На електронну скриньку адміністрації закладу прийшов лист з повідомленням про закладену вибухівку. А місце виїхала вибухотехнічна група. Обстежують об’єкт. Так як відвідувачів в торговельному закладі вранці не було, нікого не евакуйовували. Пізніше близько 09.00 години надійшло повідомлення про вибухівку у ВНАУ. З інтервалом в 10 хвилин такі ж повідомлення надійшли з Вінницького державного педагогічного університету та Національного технічного університету. Людей з навчальних закладів евакуйовують. Будівля обстежать вибухотехніки», - повідомила заступниця начальника відділу комунікацій ГУ Нацполіції Ірина Добровольська.

Джерело: 
Вінницькі новини