Поліцейські цілодобово охоронятимуть 8 виборчих комісій

Розділ новин: 

23 березня поліцейські Вінниччини заступили на цілодобову охорону на 8 окружних виборчих комісіях, пише Вінниця.info, передають "Вінницькі новини".

Для охорони ОВК задіяно 16 працівників поліції. Кожна окружна виборча комісія охороняється 2 поліцейськими, екіпірованими спецзасобами та зі зброєю.

Для ефективного реагування на усі повідомлення щодо порушень виборчого законодавства в Головному управлінні розгорнуто роботу в цілодобовому режимі ситуаційного центру.

Усі можливі спроби дестабілізації ситуації і порушень виборчого законодавство будуть адекватно припинятися відповідно до Закону.

Посилено роботу слідчо-оперативних груп та в день голосування на вулицях буде збільшено кількість поліцейських.

Увесь особовий склад поліції буде задіяний для забезпечення вільного волевиявлення громадян, охорони виборчої документації, попередження будь-яких спроб фальсифікації.

До превентивних заходів буде залучено близько трьох тисяч поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України, до 50-ти слідчо-оперативних, вибухо-технічних, кінологічних та криміналістичних груп, а також груп швидкого реагування спецпризначенців, які чергуватимуть цілодобово в кожному територіальному підрозділі, аби не допустити вчинення будь-яких правопорушень, в тому числі провокацій.

Джерело: 
Вінницькі новини