Параспортсмени з Вінниччини підкорили світові чемпіонати

Розділ новин:

Спорсмени з Вінниччини у складі збірної України успішно виступили на Чемпіонаті світу з паратхеквондо та Кубку світу з парапауерліфтингу. Про це інформує облдержадміністрація, пише "iVin", передають "Вінницькі новини".

Чемпіонат світу з паратхеквондо відбувся у Туреччині. Участь в змаганнях взяли близько 400 спортсменів із 69 країн світу. Українці завоювали «золото» і дві «бронзи». Дві бронзові медалі в перший день чемпіонату завоювали в розділі пумсе спортсменки регіонального центру «Інваспорт» з міста Ладижин Вінницької області. Це Інна Трофименко – третє місце в класі Р31, а Іванна Цапціна – в класі Р34. Також Антон Швець (Ладижин) виборов бронзову нагороду у своїй категорії.

Наразі до 12 лютого в м. Дубаї триває Кубок світу з пауерліфтингу. Участь в спортивних змаганнях беруть 213 спортсменів із 39 країн світу. Українська команда представлена 10 параолімпійцями, серед яких спортсмени Вінницького регіонального центру «Інваспорт» МСУМК Нікротюк Борислав та МСУМК, рекордсменка світу Шевчук Мар’яна.  В перший день змагань  Нікротюк в своїй ваговій категорії посів 2 місце серед юніорів з результатом 121 кг.