Оголосили конкурс на посаду начальника управління культури і мистецтв Вінницької ОДА

Розділ новин: 

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Владислав Скальський оголосив конкурс на посаду начальника управління культури і мистецтв.

«Шукаю менеджера(ку) здатного(ну) підхопити існуючі культурно-мистецькі проекти та реалізувати нові, ще цікавіші. Область вже має такі фестивалі, як ОPERAFEST TULCHYN чи VinnytsiaJazzFest, але це не означає, що на цьому треба зупинятися.

Принагідно вітаю працівників культури і майстрів народного мистецтва з професійним святом!», - йдеться у публікації посадовця на офіційній сторінці у «Фейсбук».

Кваліфікаційні вимоги

Освіта; вища, не нижче ступеня магістра, у галузі знань «Культура і мистецтво»

Досвід роботи: на посадах державної служби категорії «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Забезпечує виконання покладених на управління завдань щодо реалізації державної політики у сфері культури.

2. Здійснює керівництво діяльністю управління, розподіляє обов’язки між працівниками, контролює їх роботу.

3. Вирішує питання щодо здійснення міжнародних та міжрегіональних культурних зв’язків відповідно до чинного законодавства.

4. Забезпечує реалізацію державної мовної політики в закладах культури і мистецтв.

5. Сприяє забезпеченню інформатизації галузі культури.

6.Готує пропозиції щодо призначення на посади та звільнення з посад керівників підвідомчих установ, підприємств, організацій згідно чинного законодавства.

7. Керує розробкою проектів програм (розділів програм), аналітичних матеріалів, балансових розрахунків, планових показників, комплексів заходів, пропозицій, прогнозів розвитку галузі культури області тощо.

8. Забезпечує співпрацю управління з іншими структурними підрозділами облдержадміністрації, представницькими органами, органами місцевого самоврядування, державного нагляду та контролю, правоохоронними органами, а також з підприємствами, установами, організаціями, об’єднаннями громадян.

9. Погоджує призначення та звільнення з посад керівників відділів (секторів) культури і туризму місцевих державних адміністрацій.

10. Організовує матеріально-технічне забезпечення закладів, підприємств і організацій культури, що належать до комунальної власності.

Посадовий оклад згідно зі штатним розписом – 9690 грн. + надбавки.

Детальніше за посиланням: https://career.gov.ua/site/view-vacantion?id=6469&fbclid=IwAR0DcioXPeMrl4zwQJUlrFvI4yExO8FY1dHmKD_zB836SbUCL8eAmYZnHfc

Нагадаємо, що раніше управління очолював Станіслав Городинський. Сьогодні він працює директором Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. Миколи Леонтовича.

Джерело: 
Вінницькі новини