На 5 вулицях у центрі Вінниці впорядкують вивіски

Розділ новин: 

Цього року у Вінниці планують впорядкувати вивіски на вулицях центральної частини міста: Грушевського, Магістратській, Оводова, Артинова і Театральній. У Хабі «Місто змістів» відбувся інформаційний захід, учасниками якого стали підприємці та представники мерії.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Їм розповіли про технічні та просторові характеристики, такі як висота літер, розмір інформаційної таблички, кольорова гама тощо.

Наразі на вулицях центрального ареалу міста є 45 будинків, фасади яких мають в цьому році прикрасити вивіски нового формату.

«Ми зібрали підприємців з центральної частини міста, які не були задіяні під час роботи з вивісками по вулиці Соборній. Це ті, хто має комерцію у будинках по вулицях Грушевського, Магістратській, Артинова, Оводова тощо. Цих підприємців ми запросили перед розробкою комплексної схеми для того, щоб проінформувати їх і отримати зворотній зв'язок: щоб вони принесли свої франшизи, брендбуки і ми з ними могли проконсультуватись, як саме їхні вивіски повинні увійти до комплексу. Це перша зустріч, і ті, хто прийшли сьогодні, отримали максимальну кількість інформації для того, щоб на майбутнє не отримувати приписи, попередження та штрафи. Загалом, це вже четвертий етап роботи з вивісками.

Раніше ми працювали по вулиці Соборній, Замостянській, перша черга Пирогова, і зараз приступаємо до розробки вивісок для комплексу будинків в центрі. Ми сподіваємося, що зустрічі у формі діалогу спрощують процес роботу з вивісками для підприємців, адже вони отримують інформацію на кількох етапах – перед початком розробки нормативного документу та після його затвердження», – каже головний архітектор міста Вінниці Євгеній Совінський.

Джерело: 
Вінницькі новини