На сайті Вінницької ОДА мера Вінниці "призначили" головою Хмільницької РДА

Розділ новин: 

Затяжні новорічні святкування очевидно даються взнаки.

От і на офіційному сайті облдержадміністрації іноді трапляються цікаві казуси, пише news.vn.ua, передають «Вінницькі новини».

Так в опублікованому сьогодні плані основних заходів обласної державної адміністрації та обласної Ради 7-13 січня 2019 року зазначено, що 10 січня в приміщенні Хмільницької РДА голова райдержадміністрації Моргунов С.А. проведе особистий прийом громадян.


Цікавим і "насиченим" виявився і сам план-календар основних заходів на тиждень. Зранку в понеділок голова ОДА та низка заступників проведуть оперативні наради, інформація про інші заходи відсутня. Справжнім стахановцем тижня стане керівник Управління культури ОДА - Станіслав Городинський, який значиться відповідальним за 6 святкових заходів. Четверо голів РДА проведуть особисті прийомі громадян, також на поточному тижні відбудеться засідання однієї комісії ОДА (земельної), одне засідання оргкомітету та одна нарада про підсумки діяльності Департаменту обласної архітектури. 

У голови ОДА на тижні значиться цілих два заходи: участь в презентації навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників із професії «Електрогазозварник» у середу та участь у святковому концерті «Різдвяне диво в Іллінцях» в п'ятницю.

Варто зазначити, що структура керівних органів області виглядає приблизно наступним чином:

Голова ОДА - 1 

П'ять заступників голови ОДА

Апарат облдержадміністрації - приблизно 18 відділів та управлінь з річним фінансуванням понад 200 мільйонів гривень

Структурні підрозділи ОДА - приблизно 15 департаментів та більше 50 управлінь та 27 райдержадміністрацій приблизно з такими ж підпорядкованими структурними підрозділами.

Джерело: 
Вінницькі новини