На П’ятничанах біля старого спортивного майданчика планують звести висотку

Розділ новин: 

Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради до 30 листопада проводить громадське обговорення містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицями Ольги Кобилянської, Івана Богуна та існуючою житловою забудовою».

Йдеться про територію в районі П’ятничан, де зараз пустир і закинутий спортивний майданчик.

Детальним планом передбачено будівництво 8-9 поверхового будинку на 52 квартири та паркінгом на 47 авто. Три одноповерхових житлових будинки по 100 квадратів, майданчики для відпочинку, занять спортом.

«Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: [email protected] до 30 листопада 2020 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються», - зазначено в оголошенні.

Місце забудови

План

 

Ескізні проекти

 

Джерело: 
Вінницькі новини