На Вінниччині сільський голова став штукатуром, щоб завершити ремонт в районній лікарні

Розділ новин: 

В області у зв’язку з поширенням коронавірусу наразі важливим є кожен медичний заклад, здатний надати допомогу пацієнтам в час, коли інші лікарні профільно починають займатися безпосередньо хворими на COVID-19. Волонтери спільно з органами місцевого самоврядування закуповують необхідне медичне обладнання та засоби індивідуального захисту, окремі люди в силу своїх можливостей допомагають, чим можуть. До прикладу, сільський голова села Балки власноруч долучився до ремонту інфекційного відділення Барської районної лікарні, виконуючи штукатурні роботи в закладі. Чоловік пішов у відпустку за власний рахунок і приступив до робіт в медзакладі.

Про це повідомляє голова Барської райдержадміністрації Євгеній Дубовий на своїй сторінці у «Фейсбук».

«Сьогодні був приємно вражений вчинком сільського голови с. Балки Чмиха Олександра, який виявив бажання допомогти в ремонті інфекційного відділення Барської ЦРЛ особисто власними руками. Оформивши відпустку за основним місцем роботи, Олександр сьогодні працює, виконуючи штукатурні роботи однієї з палат відділення «під ключ». Великої поваги заслуговує такий вчинок. Закликаємо усіх небайдужих брати приклад і приєднуватись», ‒ повідомляє голова РДА в своєму дописі.

Варто зазначити, що штат Барської районної лікарні на сьогодні налічує 432 працівники, з них 70 – лікарі, 6 – інтернів, 199 медичних сестер, 102 – молодші медичні сестри. В складі лікарні працює 10 відділень.

В рамках реформи медицини в Україні з 1 квітня 2020 року лікарні, в яких пацієнтам надають спеціалізовану медичну допомогу, перейшли на фінансування з Національної служби здоров’я України. Медичні заклади отримуватимуть кошти з розрахунку тих послуг, які вони можуть надати. Пакет послуг потрібно було завчасно погодити з НСЗУ.

«Барській районній лікарні погодили пакет на 14 послуг з 15-ти, які лікарня відправила на затвердження до НСЗУ. Таким чином, за кількістю послуг цей медичний заклад поступається хіба Могилів-Подільській окружній лікарні інтенсивного лікування (17 послуг) та Вінницькій обласній лікарні імені Пирогова (16 послуг)», - повідомляла на «Фейсбуці» народний депутат Ірина Борзова.

Джерело: 
Вінницькі новини