На Вінниччині спростовують чутки про відмову виплати пенсій громадянам за березень

Розділ новин: 

Протягом дня 7 травня 2019 року в інтернет-просторі була поширена публікація щодо відмови Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області проводити перерахунок пенсійних виплат з 1 березня поточного року для пенсіонерів області, пише "ПресПоінт", повідомляють "Вінницькі новини".

Прес-служба Фонду Вінниччини повідомляє наступне:
- масові звернення до органів Пенсійного фонду регіону щодо неперерахованих пенсій відсутні;
- випадок не проведення перерахунку мав місце, він є поодиноким, носить індивідуальний характер (пов'язаний з особливостями розрахунку даної пенсійної виплати).

Варто зазначити, що з 1 березня цього року в області проведено перерахунок для 413,6 тисяч пенсіонерів, середній розмір підвищення склав 564,55 грн.

Виплату перерахованих пенсій забезпечено в повному обсязі, починаючи з 04 березня. На ці потреби спрямовано 1 млрд 286 млн грн.

Також у березні здійснено виплату житлових субсидій у готівковій формі для 109 тисяч пенсіонерів на загальну суму 192,14 млн. грн.

Впродовж травня поточного року на забезпечення пенсійних виплат для 466,4 тисяч пенсіонерів буде спрямовано 1 млрд 159 млн грн та 91,86 млн грн для виплати монетизованих субсидій 107,9 тис. пенсіонерам-субсидіантам Вінниччини.

Джерело: 
Вінницькі новини