На Вінниччині незаконно продали санаторій «Поділля»

Розділ новин: 

Прокоратурою Вінницької обласні проводиться розслідування по факту незаконної передачі статутного фонду санаторію «Поділля», що знаходиться в Хмільнику Вінницької області.

Перевірка встановила, що деректор «Вінницької ради сільгоспвиробників», підробивши документи передав майно санаторію. Підроблявся протокол засновників санаторію. Новий власник, інше приватне підприємство, отримало контрольний пакет акцій статутного фонду санаторію на 20 мільйонів гривень, повідомляє 20 хвилин

Наразі прокуратура проводить розслідування за частиною 2 статті 365-1 (перевищення службовою особою повноважень юридичної особи приватного права, що призвело до тяжких наслідків) та частиною 2 статті 366 (службове підроблення, що призвело до тяжких наслідків) Кримінального кодексу України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

Довідка

Санаторій «Поділля» - унікальний лікувальний заклад з радоновими джерелами. Він знаходиться у лісовій курортній зоні міста Хмільник, більшу частину якої зайнята хвойними породами дерев.


Джерело: Вінницькі новини