На Вінниччині керівника експертної установи спіймали на хабарі

Розділ новин: 

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно керівника експертної установи, якого викрили під час отримання неправомірної вигоди, повідомляють "Вінницькі новини" з посиланням на news.vn.ua.

За результатами досудового розслідування Вінницькою місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до Вінницького міського суду обвинувальний акт за обвинуваченням керівника експертної установи, якого в червні 2018 року викрили під час отримання 500 доларів США неправомірної вигоди.

Так, за результатами слідства, особі пред’явлено обвинувачення у вчиненні 11 епізодів злочинної діяльності (вимагання та отримання  неправомірної вигоди за вирішення питань щодо пришвидшення проведення експертиз, розтину трупів та видачі лікарських свідоцтв про смерть, розтрати та заволодіння за допомогою підлеглих працівників ввірених йому бюджетних коштів та організація готування до завідомо неправдивого висновку експерта, складеного для надання суду, поєднаного зі штучним створенням доказів захисту, вчиненого з корисливих мотивів), передбачених ч. 2 та ч. 3 ст. 191, ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 369-2, ст. 14 - ч. 3 ст. 27 - ч. 2 ст. 384 КК України.

Також, у вказаному кримінальному провадженні пред’явлено обвинувачення ще 4 підлеглим працівникам експертної установи у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27 ч. 2 та ч. 3 ст. 191 та ст. 14, ч. 2 ст. 27 - ч. 2 ст. 384 КК України (пособництво у розтраті та заволодінні ввірених  бюджетних коштів та виконання готування до завідомо неправдивого висновку експерта, складеного для надання суду, поєднаного зі штучним створенням доказів захисту, вчиненого з корисливих мотивів).

Крім того, двом цивільним особам пред’явлено обвинувачення за ч. 1 ст. 369 КК України (пропозиція службовій особі надати їй неправомірну вигоду за вчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища). 

Джерело: 
Вінницькі новини