На Вінниччині здійснюється перевірка якості води в річках

Розділ новин: 

На Вінниччині експерти "Держекоінспекції" області перевіряють якість води в водоймах.Про це повідомляють на офіційному сайті відомства, інформує Vinbazar, пишуть "Вінницькі новини". 

"На адресу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області 11 лютого 2019 р. надійшло повідомлення від жителів міста Ладижин про те, що вода з річки Сіб в місці впадіння в річку Південний Буг має нехарактерний колір та неприємний запах. В цей же день спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю був здійснений виїзд мобільною екологічною лабораторією та проведений відбір проб води з річки Сіб в таких точках: №1 м. Гайсин, №2 с. Мар'янівка Гайсинського району та №3 м. Ладижин в місці впадіння в р. Південний Буг. 

На місці відбору, в присутності голови громадської організації «Народний центр екологічного контролю» міста Ладижин, був проведений експрес аналіз відібраних проб води на вміст азоту амонійного та розчинного кисню. В пробі №3 встановлено завищений вміст азоту амонійного та низький рівень розчинного кисню.

Повний аналіз відібраних проб, на вміст забруднюючих речовин, буде проведено в лабораторних умовах," - йдеться в повідомлені. 

 

 

 

 

 

 

Джерело: 
Вінницькі новини